KontaktKontakt Strona glownaStrona główna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ogólne

Zaproszenie - bezpłatne seminaria - Pruszków

Zaproszenie - bezpłatne seminaria - Pruszków

24-10-2012

Już w dniach 29.30.10.2012. r. w powiecie pruszkowskim w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5, 05-800 Pruszków odbędzie się seminarium pt. „Zarządzanie firmą równych szans.”

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym dwudniowym seminarium:

1. Zarządzanie firmą równych szans.

  „…celem zarządzania równościowego jest stworzenie takiego środowiska pracy, w którym każda zatrudniona osoba czuje się szanowana i doceniona, i ma szansę w jak największym stopniu wykorzystywać swoje indywidualne możliwości do realizacji misji przedsiębiorstwa.” - twierdzi, Marta Rawłuszko, autorka poradnika „Równość inspiruje”.

Nowoczesne zarządzanie firmą, urzędem, zespołem pracowników stanowi istotę codziennej pracy, a w konsekwencji prowadzi do sukcesów, które są efektem dojrzałego współdziałania pracowników i zarządzającej nimi kadry kierowniczej.
Podczas realizacji seminariów, praktycznych przykładach, pokazujemy jak wiele korzyści przynosi aktywne eliminowanie dyskryminacji ze względu na płeć, zapewnienie równości kobiet i mężczyzn w miejscu pracy. Zarządzanie równościowe, to nie tylko kwestie warunkowane aktualnie obowiązującym prawem lub etyczne, ale przede wszystkim ekonomiczne. Wprowadzenie strategii równych szans przekłada się bezpośrednio na wzrost efektywności firmy lub organizacji i są na to liczne przykłady. Serdecznie, raz jeszcze zapraszamy Państwa do udziału w naszych seminariach.

O jakości naszej propozycji najlepiej świadczą opinie uczestników, którzy już z niej skorzystali: „ konkretnie, jasno, użytecznie”, życiowe przykłady sytuacji i rozwiązań”. „bardzo atrakcyjny sposób prowadzenia.” To cytaty z ankiet.
Dlatego bez najmniejszych nawet wątpliwości składamy naszym przyszłym uczestnikom propozycję użyteczną i jednocześnie wysokiej jakości merytorycznej.

O seminariach piszemy znacznie więcej na specjalnie utworzonej stronie internetowej: www.mfrs.pl

Na seminaria można się również zapisać:
http://www.mfrs.pl/index.php/zglos-sie-na-seminarium-zarzadzanie-firma-rownych-szans

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej projektu http://www.mfrs.pl

O szczegółach poinformuje:
Karolina Selerska
mail: kselerska@zpwim.pl
telefon: 22 245 41 67 lub 519 762 005

Rozpoczynamy 29.10.2012 o godzinie 10.00

Program seminarium zarządzanie

Terminarz seminariów - zarządzanie

Wiedza bliżej twojej firmy

Formularz zgłoszeniowy MFRS

 

« Powrót